Geciktirici Haplar Nelerdir ve Etkileri Nasıldır ?

ERKAN BOŞALMA VEYA İLİŞKİ KISALIĞI NEDİR VE NASIL ANLAŞILIR; Erken boşalma sorunu tüm dünyada her 10 erkeğin 7’sinde bu sorunla karşılaşılmaktadır.Erken boşalmada tedaviden Daha ziyâde anlık kullanılan ürünler vardır Bu ürünler geciktirici sprey veya geciktirici krem bir Piyasada satılan geciktirici hap olarak Kullanılması tavsiye edilen ürünler kesinlikle geciktirmeye bir faydası yoktur. Geciktirici hapın neden faydası olmadığı ise çok basittir Çünkü penis dışarıda olan bir organdır içeriden yani ağız yoluyla alınan hap sadece ereksiyon sağlayacaktır bu şekilde biraz sertleşen penis geç boşalır Fakat bu tam manası ile Erkeklerin istediği bir ilişki uzunluğu değildir. Geciktirici ürün kullanırken Şunlara dikkat etmek çok önemlidir birincisi kişinin ne kadar sürede boşaldığı ikincisi partnerine bir zararı olup olmayacağını sormaktır. İlişki süresi bir iki dakikadan kısa süren lerde kremi tavsiye ederiz Çünkü krem penise sürüldüğünde içeriye nüfuz etmesi biraz daha zaman aldığı için daha fazla verim verir bir iki dakika süren ilişkinizi en az 20-25 dakikalara kadar çıkarmaya yardımcı olacaktır. İlişki Suresi 5-6 dakika süren ve biraz daha uzamasını isteyen bireylerde spreyi tavsiye ederiz çünkü sprey Hem daha çabuk hem daha hızlı etki eder ama 1-2 dakikadan kısa sürenlere çok fazla etki etmeyebilir Yani 5-6 dakika kadar bir etki eder O da kişiyi çok memnun etmez.Bu sebeple ilişkisi çok kısa sürenler krem biraz daha uzun olsun isteyenlere spreyi tavsiye ederiz Ama şunu çok iyi bilmek gerekir ki geciktirici hap diye bir şey yoktur kesinlikle satıcıların uydurduğu bir palavradır.  

Geciktirici Haplar Nelerdir ve Etkileri Nasıldır ?” yazısında 2 düşünce

 1. murtaza diyor ki:

  merhaba bu sorunla uğraşan bir erkek olarak soruyorum bu ürünler karşı tarafa bir zararı olurmu yani oral ilşikide mesela sıkıntı olurmu bir kaç yerde okudum ağizda uyuşma falan yapıyor denildiğini okudum birde koku oluyormu bu ürünlerde

  • admin diyor ki:

   öncelikle şunu bilmeniz gerekir ürün uygulandıktan sonra sprey için en az 10 dakika krem için en az 20 dakika peniste beklemesi gerekir bu süre sonunda ilişkiden önce su ile durulama yapılırsa hiç bir sıkıntı olmayacaktır yani uyuşma gibi mesela karşı tarafta.
   Koku konusu ise kesinlikle kokusuzdur karşı taraf bir ürün kullandığınızı kokusundan anlayamaz ama sizdeki ve ilişkideki süre uzunluğundan anlayacaktır ona garanti veririz :))

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir