Erken Boşalıyorum Ne Yapabilirim ?

Erken boşalma ;

Öncelikle erken boşalma nedir Onu tanımlamak gerekir erken boşalma erkeklerde ilişki suresinin Karşı taraftaki partnerine göre daha erken sürede orgazm olması ve boşalması süresine erken boşalma denir.

İlişki esnasında Kadınlar erkeklere nazaran Biraz daha geç boşalır Bunun sebepleri ise erkeğin haz alma duygusu penisten haz aldığı için daha çabuk olabiliyor çoğu zaman.

Kadınlardaki Bu işlev vajina bölgesinde olduğu için erkeğin içerde ilişki esnasında daha uzun kalmasından dolayı kadının da boşalmasına yardımcı olması lazım ama erkekler erken boşaldığı için kadınlarla arasında bazen sıkıntılar olabilmektedir.

 Bugün sizlerle erken boşalmanın bir tıbbi tedavisi olup olmadığını araştıracağız erken boşalma sorunu bir hekime başvurulduğunda hekimin size yazabileceği ilaçlar kısıtlıdır bir sahasında kullanılan tüm ilaçlar beyni rahatlatıcı ilaçlardır yani antidepresan ilaçlarıdır ve burada kafa rahatladığı için rahat kafayla ilişki sürenize 5 6 dakika kadar etki etmektedir.

Fakat bunun bir özelliği ise bu hapı her gün kullanmamız lazım ve en az beş altı ay kadar sürekli devam etmek lazım kullanmadığınız gün etkisini görememek deseniz. Buradan da anlaşıldığı gibi doktorların da yazdığı ilaçlar tamamen kafa rahatlatıcı ilaçlardır tedavi edici özellikleri yoktur Çünkü ilacı bıraktığınızda yine aynı erken boşalma sorunu yaşayacaksınız.Peki erken boşalma erkeklerde niye olur ergenlik zamanında yapılan mastürbasyon esasında bunun en bilindik teşhis edilir.

Peki her erken boşalan insana erken boşalma sorunu var denilebilir mi Elbette buna demek çok kötü Çünkü kişi yeni evlenmiştir ve partneriyle arasında tam manası ile bir sıcak temas daha oluşmadığından bu sürede erken boşalma olabilir Bunun sebebi de heyecandan ve ilişkinin hakkını vermekten çekilmekten geçer. 

Erken boşalmayı uzatmak için yapılabilecek kısıtlı imkanlar vardır Bunlardan biri lokal bölge için kullanılabilecek geciktirici ürünler bu geciktirici sprey veya geciktirici krem olabilir geciktirici sprey veya kremler kesinlikle kişinin sağlığına bir zararı olmayan ürünlerdir.

Çünkü lokal bölgeye sürüldüğünde penisteki hassasiyeti azaltacağını kişinin ilişkisini uzatacaktır boşalma süresi uzadığında Hem kendisi hem partneri mutlu olacaktır geciktirici sprey ve kremin etkisi ilişki bittikten 20 25 dakika sonra zaten etkisini kaybeder. Peki hiç geciktirici bir ürün kullanmadan ilişkinizi nasıl uzatabilirsiniz Bununla ilgili denenmiş bir kaç örnek vardır.

Bunlardan biri on sevişmeyi uzun tutmak ve üstte olmak yerine Altta kalmak Bunlardan birkaçı olabilir. Peki erken boşalma süresi ne ile teşhis edilebilir ilişki esnasında 5 dakikanın altında süren ilişki kısalığını erken boşalıyor denilebilir esasında tıp literatürü cinsel birlikteliğin 5 ve maksimum 15 dakika olması ideal bir süre tanıma olarak belirtilmiştir.

Peki erken boşalma ilaçları nasıl bir etki sağlar erken boşalma da yaygın olarak kullanılan antidepresan ilaçlar boşalmayı geciktirici etkisi mevcuttur ancak boşanma refleksinin eğitilmesi için herhangi bir katkı sağladıkları gibi uyarılmayı da azaltırlar.

İlaçların kullanım süresi dolduğunda ise hastaya neden erken boşalmaya başlar aynı şekilde geciktiri sprey geciktirici kremler de cinsel uyarımı azaltır ve geçici çözümler sağlar.

Hem bu anlamda bakarsak erken boşalmanın kalıcı bir çözümü yoktur Bunu ancak kişi kendisi bir takım şeyler deneyerek doğru olanı bulmak da yol izlemektedir.  

Erken Boşalıyorum Ne Yapabilirim ?” yazısında 29 düşünce

 1. ÇOK MAĞDUR diyor ki:

  MERHABA 1 SORUM OLACAK YARDIMCI OLURMUSUNUZ ACABA BEN İLİŞKİYE GİRMEDEN DAHA NERDEYSE BOŞALIYORUM ACABA NE ÖNERİRİSİNİZ NE OLURSUNUZ ÇOK MAĞDURUM HEM BEN HEM EŞİM

  • admin diyor ki:

   Merhaba efendim ilişki süresi çok kısa olanlar için krem olan ürünleri tavsiye ederiz çünkü krem penize sürülerek uygulanır ve penizde en az 20 dakıka beklendiğinden dolayı çok daha verimli olaur.Kremi denerseniz 100 de 100 garanti verilir ve fayda görürüsünüz..

 2. Geciktirici Ürünler için gerçekten aydınlatıcı bir yazı diyor ki:

  Geciktirici Ürünler için gerçekten aydınlatıcı bir yazı olmuş teşekkürler bazı siteler sadece satış odaklı ama siz de aydınlatıyorsunuz sağolun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir