Evden Satış Yaparak Para Kazanma Yöntemleri ve İnfluencer

Deha Pazarlama olarak affiliate marketing sisteminde çalışıyoruz ve siz değerli satış ortaklarımızın para kazanması için çalışmaktayız.

Affiliate marketing ve influencer nedir ;

Günümüz teknoloji çağında Artık insanlar bir yere sabit kalmadan oturdukları yerlerden iş yapmak istiyorlar deha pazarlama olarak biz de satış ortaklığı yaptığımız insanlara kazanç kapısı olmak tayız.

Facebook Twitter Instagram takipçileri çok olan müşterilerimiz kendi sayfalarında bizim ürünlerimizi paylaşarak sayfalarında takipçilerine bizim ürünlerin satışını yapabiliyor her ürün başına yüzde 15 komisyon kazanmaktadırlar.

Türkiye’de affiliate Marketing çok bilinmese de internetle haşır neşir olanlar yurt dışında Bu sistemin çok ileri seviyelerde olduğunu bilirler.

affiliate Marketing nasıl çalışır Siz müşteriyi siteye gönderirseniz müşteri siteden alışveriş yapar ve ürünü kargo lanır ürün teslim alındığında hak ettiğiniz komisyon hesabınıza yatırılır yönlendirdiğiniz her müşteri sizlere bir kazanç kapısı olacaktır sistem çok basit işlemekte müşteri sipariş verir siparişini alır siparişi yönlendiren yüzde 15 komisyonunu hesabına yatırılır.

Satıcı olarak Sizler stok tutmadan ürün tedarik etmeden direkt sitede aktif olan ürünleri satarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Satış ortaklığı sisteminde kesinlikle bir ofisim olsun Buna gerek yoktur evden gerekirse iş yerinden yapılabilecek çok basit bir iştir.

 

Zamanımızda evden çalışarak da para kazanabilir.

Ev hanımları genç ler bizim sattığımız ürünleri kendi arkadaşlarınıza tavsiye ederek satış yapın sizde kazanç sağlayın.

Ek kazanç sağlamak isteyenler için bu imkanı sunuyor.

Siz sadece satın biz kargolarız ve ürün teslim olduktan sonra  ücret hesabınıza hemen yatar.

2018 yılında satıcılarımıza ödediğimiz tutar 45000 tl dir.

2019 yılında bu satışın üstüne daha fazla yeni ürün çeşidi ile satışların artması hedeflerimiz arasındadır.

12 senedir E-Ticaret yapan firmamız bu sene de satış ortaklığı sistemine devam edecektir sizleride aramızda görmekten onur duyarız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir